zabawa w dom
Naczynia metalowe 17 elementów
- Nr katalogowy:
120690
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
68,00 zł / szt
83,64 zł brutto
Ten niezwykły zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz do udanej zabawy w gotowanie. Garnek, patelnia, pokrywki, durszlak, łyżki do gotowania, plastikowe warzywa oraz podkładka z materiału - to tylko część akcesoriów, które znajdziesz w tym zestawie. Dzięki nim Twoje dziecko może poczuć się jak prawdziwy szef kuchni, rozwijając przy tym swoje umiejętności kulinarne i kreatywność.
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Nr katalogowy | 120690 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Zestawy naczyń |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24,2 x 42 x 14,2 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 980 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 240 x 420 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |