drukarki i urz. wielofunkcyjne
Drukarka Color Laser 150nw 4ZB95A
- Model:
Color Laser 150nw
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: 1 x USB (Typ B)
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
888,51 zł / szt
1 092,87 zł brutto
Color Laser 150nw
Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Przeznaczona do użytku tylko z wkładami z oryginalnym układem scalonym HP. Wkłady z układami scalonymi innych producentów mogą nie działać, a te, które działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Model | Color Laser 150nw |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Gramatura papieru (min.) | 60 |
| Gramatura papieru (maks.) | 220 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Język drukarki | SPL |
| Waga | 10.04 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 18 |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 4 |
| Zainstalowana pamięć | 64 |
| Maksymalna pamięć | 64 |
| Podajnik papieru | Podajnik na 150 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Odbiornik na 50 arkuszy |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obciążenie miesięczne | 20000 |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 400 MHz |
| Wysokość | 274.4 |
| Szerokość | 382 |
| Głębokość | 397.8 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Format | B6 |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 11900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 310 x 410 x 475 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |