żelazka
Żelazko parowe Express Steam 2400W
- Moc: 2400
- Stopa: Ceramiczna
- Prasowanie w pionie: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
88.34 zł / szt
108.66 zł gross
Żelazko parowe Express Steam 2400W
Nie trać czasu, jeśli nie musisz! Żelazko Express Steam to gwarancja doskonałych rezultatów w mgnieniu oka - moc 2400 W sprawia, że żelazko nagrzewa się wyjątkowo szybko. Uderzenia pary do 180 g/min., wytrzymała stopa pokryta powłoką ceramiczną oraz duży pojemnik na wodę to gwarancja komfortowych sesji prasowania i doskonałych efektów.
| Weight | 1559 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 340 x 180 cm |
Technical Specifications
| Brand | Tefal |
|---|---|
| Moc | 2400 |
| Stopa | Ceramiczna |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Strumień pary | 40 |
| Uderzenie pary | 180 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 270 |
| Funkcje | Spryskiwacz |
| Wymiary | 18 x 14,2 x 33,2 cm |
| Waga | 1.3 |
| Typ | Parowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |