obudowy
Obudowa SILENT BASE 802 Black BG039
- Liczba miejsc montażowych: 10
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 7
- Złącza na przednim panelu: Kontroler wentylatorów
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 23 in stock
517.57 zł / szt
636.61 zł gross
Obudowa Be quiet! SILENT BASE 802
be quiet! Silent Base 802 Black to obudowa dedykowana wyjątkowo cichym i wydajnym konfiguracjom.
- Wymienna pokrywa górna i panel przedni zapewniają maksymalny przepływ powietrza lub cichą pracę
- Trzy wentylatory Pure Wings 2 140mm gwarantują doskonały przepływ powietrza
- Grube maty wyciszające dla lepszej redukcji hałasu
- Najnowocześniejszy panel I/O z kontrolerem wentylatorów i złączem USB 3.2
- Oddzieloną tackę płyty głównej można zastosować w układzie odwróconym
- Odłączany wspornik górny ułatwia montaż radiatorów i wentylatorów
- Kompatybilny z radiatorami do 420mm
| Weight | 14500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 330 x 620 x 615 cm |
Technical Specifications
| Brand | Be quiet! |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 10 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 7 |
| Złącza na przednim panelu | Kontroler wentylatorów |
| Wymiary | 539 x 281 x 553 mm |
| Waga | 12.6 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Format | E-ATX |
| Wentylator | 14 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |