zasilacze awaryjne
Zasilacz 9SX 3000i Tower LCD/USB/RS232
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura podczas pracy: 0-40 st.C
- Poziom hałasu: 45 dB
- Moc czynna: 2700
- Czas ładowania: 30
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
9 083.13 zł / szt
11 172.25 zł gross
Zasilacz UPS z podwójną konwersją online 3000 VA/2700 W, wielojęzyczny wyświetlacz LCD, licznik energii, 8 gniazd IEC 10 A + 1 IEC 16 A (2 zarządzalne grupy), gniazdo na opcjonalną kartę zarządzania, USB i porty szeregowe, styki bezpotencjałowe, złącze RPO, oprogramowanie do zarządzania zasilaniem kompatybilne z wirtualnym środowiskiem, baterie wymienialne podczas pracy urządzenia, długi czas pracy awaryjnej z czterema opcjonalnymi modułami EBM.
Technical Specifications
| Brand | Eaton |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Moc czynna | 2700 |
| Czas ładowania | 30 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Wymiary | 346 x 214 x 412 mm |
| Waga | 33.4 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie | 230 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Weight | 37000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 320 x 490 x 580 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |