suszarki do włosów
Suszarka do włosów podróżna D2400
- Moc: 1400
- Jonizacja: Nie
- Koncentrator: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
48.67 zł / szt
59.86 zł gross
Suszarka podróżna D2400
Dla doskonałych włosów w podróży, ta zgrabna podróżna suszarka jest idealnym towarzyszem. Łatwa w użyciu z dwoma stopniami wyboru mocy oraz składana rączką dla wygodnego przechowywania!
Towarzysz podróży
Jeśli rozpaczliwie potrzebujesz idealnego towarzysza podróży w celu utrzymania idealnego wyglądu loków podczas podróży, możesz przestać szukać - suszarka Compact 1800 jest superlekka. Koniec koszmarów z włosami na wyjeździe!
| Weight | 550 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 130 x 230 cm |
Technical Specifications
| Brand | Remington |
|---|---|
| Moc | 1400 |
| Jonizacja | Nie |
| Koncentrator | Tak |
| Dyfuzor | Nie |
| Liczba ustawień temperatury | 2 |
| Liczba prędkości nawiewu | 2 |
| Tryb Turbo | Nie |
| Zimny nadmuch | Nie |
| Składany uchwyt | Tak |
| Wymiary | 229 x 87 x 128 mm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |