Wywrotka z Blokadą 63 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
02031
- Full specification
Super wywrotka Mercedes Giants Dump Truck, model ACTROS, trójosiowa, z czerwona kabiną, czarnym podwoziem i żółtą naczepą. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, spełniających normy Europejskie. Pojazd posiada blokadę naczepy, dzięki czemu dziecko może bezpiecznie na nim siadać. Ta funkcjonalna wywrotka ma 63 cm długości i wytrzymuje obciążenie do 150kg.
| Weight | 2586 kg |
|---|---|
| Dimensions | 280 x 700 x 345 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 02031 |
| Rodzaj | Wywrotki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 70,6x35,2x28 cm |
| Wysokość | 34.5 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 63 |
| Szerokość | 70 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |