głośniki
Zestaw głośników ADOR 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 6
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
64.27 zł / szt
79.05 zł gross
Zestaw głośników ADOR 2.0
Słysz więcej, poczuj więcej
Przenieś swoją muzykę, filmy i nie tylko na wyższy poziom dzięki zestawowi głośników Ador 2.0. Z mocą szczytową 12 W (6 W RMS) te kompaktowe głośniki oferują czysty i wyraźny dźwięk, a podświetlane pokrętło głośności umożliwia szybką i wygodną regulację - wystarczy podłączyć i cieszyć się mocnym brzmieniem!
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Weight | 662 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 195 x 170 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |