Wideobar A30-025 + panel sterujący + WPP30
- Użytkowanie: Średnia sala
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Separator:
WPP30
- Full specification
CTP18 to współpracujący panel dotykowy przeznaczony do małych i średnich pomieszczeń. Jego 8-calowy ekran dotykowy i interaktywna konstrukcja umożliwiają użytkownikom szybkie i bezproblemowe dołączanie do spotkania lub kontrolowanie go. Znacznie zmniejsza trudność korzystania z systemu wideokonferencji i zapewnia lepsze wrażenia podczas spotkań. Kiedy CTP18 współpracuje z Yealink Wireless Presentation Pod WPP20, możesz dodawać adnotacje lub kontrolować udostępnianą zawartość bezpośrednio na CTP18, poprawiając w ten sposób efektywność komunikacji.
Dzięki kompaktowym rozmiarom i intuicyjnemu projektowi branżowemu, bezprzewodowy adapter Yealink WPP30 zapewnia bezproblemowe udostępnianie treści w każdej sali konferencyjnej. Wyposażony w sprzętowe wyjście strumieniowe UHD z kodowaniem do 4K/30FPS, WPP30 oszczędza wiele wysiłku, eliminując instalację jakiegokolwiek oprogramowania lub sterownika. Dzięki wysokowydajnemu modułowi 2x2 MIMO, Wi-Fi 6, WPP30 zapewnia bardzo wyraźne, szybkie i stabilne przesyłanie z niskimi opóźnieniami.
Yealink MeetingBar A30 Teams Edition do współpracy wideo dla średnich pomieszczeń. Wyposażony w aparat 8MP i superszerokokątny obiektyw 120°, A30 zapewnia wyjątkową jakość obrazu. Wraz z elektryczną migawką prywatności, jej technologie AI, w tym Auto Framing i Speaker Tracking i tak dalej, pozwalają użytkownikom doświadczyć inteligentniejszej i bezpieczniejszej wideokonferencji.
| Weight | 8200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 805 x 450 x 230 cm |
Technical Specifications
| Brand | Yealink |
|---|---|
| Użytkowanie | Średnia sala |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Separator | WPP30 |
| Wymiary | 220 × 38 × 16 mm |
| Waga | 75 |
| Pozostałe parametry | LED:
Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/a Szyfrowanie: WPA-PSK/WPA2-PSK Bluetooth 5.0 Udostępnianie pulpitu:
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |