Alkomat elektrochemiczny Mobile
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki pracy: 5 - 40°C, wilgotność < 95% RH
- Warunki składowania: 0 - 50°C, wilgotność < 95% RH
- Dokładność pomiaru: 0.05
- Zakres pomiaru (maks.): 4
- Full specification
BACscan Mobile to nowoczesny alkomat, który bazuje na precyzyjnym i bardzo stabilnym sensorze elektrochemicznym zaprojektowanym specjalnie dla tego ponadprzeciętnego urządzenia. Tester posiada dwa tryby pracy, dzięki czemu może być używany bez konieczności łączenia ze smartfonem lub z wykorzystaniem rozbudowanej aplikacji.
BACscan Mobile wyposażono w technologię Bluetooth 4.0 umożliwiającą sparowanie ze smartfonami z systemem Android lub Apple iPhone. W przypadku wykonywania pomiaru z aplikacją alkomat przesyła dane z badania w czasie rzeczywistym, a wartość stężenia alkoholu we krwi zostanie wyświetlona na ekranie telefonu już po kilku sekundach. Podczas prezentacji wyniku aplikacja pozwala zrobić notatkę, którą wraz z wynikiem testu i wykresem można udostępnić za pośrednictwem Facebook'a, Twitter'a lub wiadomości SMS. Urządzenie umożliwia zapisane w pamięci aplikacji danych z ostatnich 1000 pomiarów wraz z godziną, datą oraz miejscem, w którym zostały wykonane.
W przypadku badania bez aplikacji (np. w sytuacji, gdy nie mamy dostępu do smartfona lub jest on rozładowany) wynik prezentowany jest bezpośrednio na alkomacie, za pośrednictwem kolorowych diod LED. Po ponownym połączeniu ze smartfonem alkomat automatycznie wyeksportuje dane z prób wykonywanych bez aplikacji, w celu zachowania ciągłości pomiarów.
BACscan Mobile to niezwykłe połączenie elegancji, nowoczesnego designu i zaawansowanej technologii pomiarowej. Alkomat jest zasilany z jednej 1.5V baterii alkalicznej typu AAA, a jego oprogramowanie potrafi zweryfikować stan zasilania oraz prawidłowe działanie sensora. Urządzenie poinformuje nas również w przypadku konieczności wykonania kalibracji. Rozbudowana, darmowa aplikacja umożliwia zmianę jednostek pomiarowych, ustawienie progu alarmowego, wyłączenie sygnalizacji dźwiękowej, aktywację funkcji aparatu oraz wybór jednej z dziewięciu wersji językowych.
Zastosowanie
BACscan Mobile został zaprojektowany dla maksymalnej wygody użytkownika. Jest kompaktowy, lekki i mieści się w każdej kieszeni. Rozbudowana aplikacja umożliwia zmianę jednostek pomiarowych, ustawienie progu alarmowego, wyłączenie sygnalizacji dźwiękowej, aktywację funkcji aparatu oraz wybór jednej z dziewięciu wersji językowych.
Technical Specifications
| Brand | BACscan |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Dokładność pomiaru | 0.05 |
| Zakres pomiaru (maks.) | 4 |
| Czas przygotowania | 15 |
| Czas pomiaru | 4 |
| Kalibracja | 12 miesięcy bezpłatnej kalibracji od daty zakupu |
| Wymiary | 45 x 77 x 20 mm |
| Waga | 43 |
| Pozostałe parametry | ALCOFIND - bezpłatna aplikacja do pobrania w Google Play (Android) lub AppStore (iPhone) |
| Funkcje specjalne |
|
| Szczegóły gwarancji | 10 letni okres gwarancyjny oraz 24 miesiące darmowych kalibracji bez limitu |
| Sensor | Elektrochemiczny |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 160 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 80 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |