wagi łazienkowe
Waga łazienkowa BF720
- Obciążenie (maks.): 180
- Dokładność pomiaru: 100
- Wymiary wyświetlacza:
7,9 x 5,2 cm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 8 in stock
131.68 zł / szt
161.97 zł gross
BF 720 Waga diagnostyczna
- Przesyłanie wyników pomiarów przez Bluetooth do aplikacji "beurer HealthManager Pro" i monitorowanie parametrów zdrowotnych
- 3 przyciski dotykowe: Możliwość ustawień także bez aplikacji
- Duża nośność do maks. 180 kg
Waga do analizy ciała z obliczeniem BMI i połączeniem z aplikacją - do 180 kg
Waga BF 720 firmy Beurer zapewnia jeszcze większą elastyczność w analizie ciała. Ustawienia wagi można wygodnie wprowadzić za pomocą aplikacji "beurer HealthManager Pro" i zapisywać w niej wyniki pomiarów. Jeśli nie dysponujesz w danej chwili smartfonem, możesz po prostu użyć przycisków na wadze do jej obsługi. Dane ciała są przechowywane w jednym z 8 profili użytkownika wagi cyfrowej, które na życzenie można później przesłać do aplikacji.
- Przesyłanie wyników pomiarów przez Bluetooth do aplikacji "beurer HealthManager Pro" i monitorowanie parametrów zdrowotnych
- 3 przyciski dotykowe: Możliwość ustawień także bez aplikacji
- Duża nośność do maks. 180 kg
- Odwrócony czarny wyświetlacz
- Wąskie elektrody ze stali nierdzewnej
- Powierzchnia ważenia z mocnego szkła bezpiecznego o grubości 6 mm
- Bezpłatna aplikacja "beurer HealthManager Pro"
- Praktyczna funkcja automatycznego włączania: wejdź i rozpocznij
- Wskaźnik przeciążenia w przypadku przekroczenia maksymalnej nośności
- Praktyczna funkcja automatycznego wyłączania
| Weight | 2030 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 x 350 x 348 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beurer |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 180 |
| Dokładność pomiaru | 100 |
| Wymiary wyświetlacza | 7,9 x 5,2 cm |
| Pamięć pomiarów | 30 |
| Jednostki miar | st. |
| Liczba użytkowników | 8 |
| Pomiar | Zapotrzebowanie kaloryczne |
| Wymiary | 30 x 30 x 2.5 cm |
| Waga | 1.62 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |