koncentratory USB
HUB USB DUP-A01
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Liczba portów: 10
- Rodzaj: Aktywny
- Full specification
Status: Out of stock
164.86 zł / szt
202.78 zł gross
Hub 10 w 1 USB-C DUP-A01
- 10-w-1 Podłączaj wszystkie swoje urządzenia pamięci masowej, peryferyjne, sieciowe oraz ekrany dzięki 10 wszechstronnym portom.
- Transfer danych 10 Gbps przesyłaj duże pliki w kilka sekund dzięki USB 3.1 o przepustowości 10 Gbps
- Obsługa dwóch ekranów 4K dwa porty HDMI umożliwiają podłączenie jednego lub dwóch monitorów w rozdzielczości 4K@60Hz
- Szybkie ładowanie PD 100 W obsługa PD 3.0 i mocy do 100 W pozwala efektywnie zasilać laptopy, tablety i inne urządzenia USB-C
- Gigabit Ethernet stabilne i szybkie połączenie przewodowe 1 Gbps
- Gniazda kart SD/microSD szybki zapis i kopia zapasowa plików audio/wideo
Technical Specifications
| Brand | D-Link |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Liczba portów | 10 |
| Rodzaj | Aktywny |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Porty | 2 x USB Type A Żeńska |
| Wymiary | 125 x 55.4 x 16.6 mm |
| Waga | 98.5 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 155 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 125 x 225 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |