uchwyty
VWRAT65 Adapter obrotowy do VWPOP65L
- Pasuje do:
Edbak VWPOPT65-L
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Przekątna ekranu (min.): 40
- Full specification
Status: Out of stock
121.00 zł / szt
148.83 zł gross
Adapter obrotowy VWRAT65 do VWPOP65L
VWRAT65 to adapter dedykowany do uchwytu VWPOPT65-L. Zapewnia wiele możliwości orientacji ekranu w konfiguracjach wymagających precyzyjnego wyrównania ekranów. Dedykowany jest dla ekranów od 42 do 65 cali w układzie poziomym.
Umożliwia blokadę pozycji obrotu w 7 punktach co 15 stopni.
Technical Specifications
| Brand | Edbak |
|---|---|
| Pasuje do | Edbak VWPOPT65-L |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 40 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 |
| Obciążenie (maks.) | 42 |
| Wymiary | 474 x 152,4 x 4 mm |
| Waga | 2 |
| Pozostałe parametry |
|
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 2200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 580 x 190 x 60 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |