konstrukcyjne
Klocki magnetyczne 168 elementów
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Liczba elementów: 168
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: Out of stock
276.00 zł / szt
339.48 zł gross
Duży zestaw świecących klocków magnetycznych. Zawiera 168 elementów. Świecąca kulka.
Wymagane baterie: 1xGR1220 (dołączone).
| Weight | 3700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 290 x 450 cm |
Technical Specifications
| Brand | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Liczba elementów | 168 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 119823 |
| Rodzaj | Magnetyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 45 x 9,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |