zasilacze awaryjne
UPS POWER CUBE 650VA
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura: 0-40°C
- Wilgotność: 10-90% - Złącza: Brak
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 17 in stock
138.18 zł / szt
169.96 zł gross
Gembird UPS-PC-652A 650VA z AVR
UPS zapeniwający maksymalną ochronę, zabezpiecza przed chwilowymi brakami zasilania oraz chroni urządzenia przed uszkodzeniem.
| Weight | 5647 kg |
|---|---|
| Dimensions | 230 x 370 x 145 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura: 0-40°C |
| Złącza | Brak |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Czas ładowania | 12 |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 8 |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C13 |
| Wymiary | 320 x 160 x 95 mm |
| Waga | 5.8 |
| Pozostałe parametry | - Napięcie wejściowe: AC 220V +/- 25% 50Hz / 60Hz +/- 10% |
| Akcesoria w zestawie | - UPS |
| Funkcje specjalne | - AVR - Automatyczna regulacja napięcia |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 650 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |