Pralka Bosch
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
9213
- Full specification
- Ta nowoczesna pralka swoimi praktycznymi cechami sprawi wiele radości młodym pomocnikom domowym
- Przyjazna dla dzieci maszyna jest wyposażona w obracający się bęben, funkcję napełniania i odprowadzania wody i może być zasilana zarówno bateriami, jak i korbą
- Cyklom prania i wirowania towarzyszą oryginalne dźwięki pasujące do 4 programów
- Zgrabna maszyna idealnie nadaje się do odgrywania ról, w których symulowane są zadania mamy i taty, stymulując w ten sposób zdolności motoryczne i dziecięcą fantazję
Theo Klein sprawił, że ta pralka dla dzieci jest wierna oryginałowi, wykorzystując popularny projekt Bosch i wyposażając ją we wszystko, co sprawia radość dzieciom, jak prawdziwe funkcje! Gdy tylko maluchy nacisną przycisk start, rozpoczyna się pełny cykl prania - obejmujący dopływ wody, pranie, odpompowanie wody i wirowanie. Wbudowany moduł dźwiękowy wydaje realistyczne dźwięki, aż do sygnału, że pranie jest gotowe. Nawiasem mówiąc, wszystkie funkcje można również uruchamiać osobno za pomocą przycisków po prawej stronie przycisku start i używać z wodą lub bez, w zależności od preferencji i możliwości zabawy. Wodę można łatwo spuścić za pomocą węża. Pralka może być również obsługiwana ręcznie bez baterii. Z tyłu maszyny znajduje się korbka, którą można obracać bęben i prać bieliznę w ramach zabawy.
Pralka Boscha
Zabawkowa pralka na baterie z funkcjami odpowiednimi dla dzieci jest wierna oryginalnej replice z wyświetlaczem zaprojektowanym przez firmę Bosch. Ma możliwość napełniania i odprowadzania wody, działa z wodą i bez wody oraz ma cztery różne oryginalne dźwięki, które pasują do programów.
Technical Specifications
| Brand | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 9213 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Pralki |
| Wymiary | 26 x 18.5 x 18 cm |
| Pozostałe parametry | Wymagane baterie 3 x R14-C - brak w zestawie |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie R14 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 1564 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 x 230 x 280 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |