myszki
Trackball przewodowy Expert Mouse
- Przeznaczenie: Notebook
- Profil: Uniwersalny
- Podświetlenie: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
400.48 zł / szt
492.59 zł gross
Trackball przewodowy Expert Mouse
- Duża kulka (55 mm) zapewnia maksymalną dokładność i wygodę sterowania
- Nagradzany pierścień przewijania umożliwia łatwe przewijanie stron w górę i w dół
- Technologia śledzenia optycznego DiamondEye zapewnia znakomite sterowanie kursorem i wyjątkową dokładność
- Cztery przyciski z możliwością konfiguracji za pomocą oprogramowania Kensington TrackballWorks
- Odłączane podparcie nadgarstka
- Zgodność z systemami Windows 10, 8.1, 8, 7 i macOS 10.8
| Weight | 614 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 150 x 170 cm |
Technical Specifications
| Brand | Kensington |
|---|---|
| Przeznaczenie | Notebook |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Trackball |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |