adaptery/przejściówki
Adapter DisplayPort - HDMI Adapter 4k/60Hz
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: HDMI Typ A Żeńska
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 15 in stock
40.81 zł / szt
50.20 zł gross
Rozszerz swój pulpit o zewnętrzny monitor HDMI przez port DisplayPort. Ten adapter obsługuje rozdzielczość do 4K/60 Hz i jest odpowiedni do użytku ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w port DP.
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 130 x 230 cm |
Technical Specifications
| Brand | i-tec |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #1 | DisplayPort Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Wymiary | 50 x 19 x 10 mm |
| Waga | 25 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 16,8 x 11 x 5,4 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |