kosmetyki
Torba Make up Girabrilla złota
- Nr katalogowy:
19043
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Makijaż
- Full specification
Status: Out of stock
89.99 zł / szt
110.69 zł gross
Girabrilla Torba Make up z lusterkiem i wyposażeniem
- W zestawie kosmetyki do makijażu
- Połączenie puff z cekinami
- Torebka w otwartym kartonie
Technical Specifications
| Brand | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 19043 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Makijaż |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25 x 17 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Złoty |
| Weight | 210 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 210 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |