kosmetyki
Torba Make up Girabrilla złota
- Nr katalogowy:
19043
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Makijaż
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
89,99 zł / szt
110,69 zł brutto
Girabrilla Torba Make up z lusterkiem i wyposażeniem
- W zestawie kosmetyki do makijażu
- Połączenie puff z cekinami
- Torebka w otwartym kartonie
| Waga | 210 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 210 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 19043 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Makijaż |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25 x 17 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Złoty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |