TB print tonery
Toner do HP LJ Pro 400 TH-80ARO BK ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Laserjet Pro 400 M401, 400 M425
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
51.33 zł / szt
63.14 zł gross
Technical Specifications
| Brand | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Laserjet Pro 400 M401, 400 M425 |
| Wydajność (5% pokrycie) | 2700 |
| Kod oryginału | CF280A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Weight | 1024 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 130 x 345 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |