Tester banknotów 155-S
- Przeznaczenie: Banknoty
- Testowanie: Atrament magnetyczny
- Obsługiwane waluty: CZK
- Full specification
Safescan 155-S to a utomatyczny wykrywacz fałszerstw, który szybko kontroluje i weryfikuje banknoty. Safescan 155-S w czasie krótszym niż pół sekundy sprawdza banknoty w oparciu o siedem elementów zabezpieczających i weryfikuje je z najwyższą precyzją, więc nawet najbardziej zaawansowane falsyfikaty nie mają szans. Po wprowadzeniu do obiegu nowego banknotu możesz łatwo bezpłatnie zaktualizować Safescan 155-S, pobierając aktualizację z naszej strony internetowej. Nasza uproszczona metoda aktualizacji MicroSD pozwala na łatwą aktualizację urządzenia w krótkim czasie, przy użyciu komputera Mac lub Windows. Daje Ci to narzędzia, które pozwolą Ci korzystać z Safescan 155-S przez kolejne lata.Jest regularnie testowany w bankach centralnych, aby zapewnić w 100% dokładne wykrywanie. Wyświetla komunikat o błędzie i emituje alarm dźwiękowy po wykryciu podejrzanego banknotu. Wyświetla komunikat o błędzie i emituje alarm dźwiękowy po wykryciu podejrzanego banknotu. Pokazuje całkowitą liczbę i wartość zweryfikowanych banknotów.
| Weight | 926 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 205 x 250 cm |
Technical Specifications
| Brand | SafeScan |
|---|---|
| Przeznaczenie | Banknoty |
| Testowanie | Atrament magnetyczny |
| Obsługiwane waluty | CZK |
| Wymiary | 15.6 x 12 x 7.6 cm |
| Waga | 0.66 |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne | Przekształć Safescan 155-S w mini liczarkę banknotów z wygodną funkcją dodawania. Wystarczy włączyć funkcję dodawania, a Safescan 155-S wykona wszystkie obliczenia za Ciebie. |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |