punkty dostępowe
Punkt dostępowy U7-Pro-XGS-B
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia podczas pracy: -30 do 40° C
- Wilgotność otoczenia podczas pracy: 5 do 95% bez kondensacji
- Zysk anteny: 6
- Liczba anten : 1
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
1 032.18 zł / szt
1 269.58 zł gross
Punkt dostępowy U7 Pro XGS
Montowany na suficie 8-strumieniowy punkt dostępu WiFi 7 z dedykowanym radiem do skanowania widmowego i obsługą 10/5/2.5/1 GbE.
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Zysk anteny | 6 |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Standardy | 802.11ax |
| Pasmo | 6 GHz |
| Wymiary | 215 (średnica) x 32.5 mm |
| Waga | 800 |
| Pozostałe parametry |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Zasilanie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1650 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 250 x 260 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |