grzejniki
Termowentylator AD 7725w biały
- Maksymalna moc: 2000
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Stopnie regulacji: 2
- Full specification
Status: Out of stock
40.34 zł / szt
49.62 zł gross
Termowentylator AD 7725w biały
Niezawodny termowentylator dwufunkcyjny. Może działać na dwóch poziomach mocy oraz posiada wbudowany termostat, dzięki czemu pozwala na regulację ilości wytwarzanego ciepła w zależności od potrzeb użytkownika. Może być również uruchomiony jako urządzenie chłodzące, wytwarzające zimny nadmuch. Z tego względu termowentylator ma swoje zastosowanie zarówno w czasie chłodnych jak i gorących dni. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, urządzenie wyposażono w zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dodatkową zaletą jest możliwość ustawienia termowentylatora w pozycji poziomej lub pionowej.
| Weight | 1200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 230 x 270 cm |
Technical Specifications
| Brand | Adler |
|---|---|
| Maksymalna moc | 2000 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Stopnie regulacji | 2 |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Termostat | Tak |
| Oscylacja | Nie |
| Minimalna moc | 1000 |
| Wymiary | Opakowanie: 23 x 26.5 x 12.5 cm |
| Waga | 1.03 |
| Funkcje specjalne |
|
| Timer | Nie |
| Typ | Termowentylator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |