Obudowa MAG FORGE M100A USB 3.2
- Złącza na przednim panelu: 1 x słuchawki
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Full specification
MAG FORGE M100A
- Możliwość instalacji do 6 wentylatorów systemowych, które zapewnia prawidłową wentylację i stabilną wydajność całego systemu chłodzenia
- Zainstalowane fabrycznie wentylatory ARGB z efektownym oświetleniem i żywymi efektami animacji światła
- Mocowany magnetycznie na górnych otworach wentylacyjnych filtr można łatwo zdemontować i wyczyścić
- Możliwość montażu karty graficznej o długości do 300 mm
- Premiumowy panel akrylowy, który jest lekki i trudny do stłuczenia
CERTYFIKOWANA SIATKA, KTÓRA SPRAWIA, ŻE TO DZIAŁA
Przedni panel w postaci drobnej siateczki pozwala na swobodny przepływ powietrza do wnętrza obudowy, zapewniając tym samym najlepsze warunki chłodzenia systemu. Obudowa typu micro-ATX charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, niemniej oferuje użytkownikom wyjątkowo duże możliwościami i niezłą funkcjonalność.
PAMIĘĆ MASOWA, KTÓREJ POTRZEBUJESZ
Skonfiguruj własny układ pamięci masowej i zainstaluj napędy w maksymalnej konfiguracji do 3x 2,5" + 1x 3,5" lub 2x 2,5" + 2x 3,5".
MOCOWANY MAGNETYCZNIE FILTR PRZECIWPYŁOWY
Na górnych otworach wentylacyjnych obudowy znajduje się mocowany magnetycznie filtr przeciwpyłowy, który zapobiega dostawaniu się kurzu do jej środka. Jednocześnie łatwo go zdjąć i wyczyścić.
POKAZ OŚWIETLENIA AUTO-RGB
Stwórz swoją własną stację bojową Auto-RGB z obudową z serii MAG FORGE M100A.
| Weight | 4240 kg |
|---|---|
| Dimensions | 440 x 260 x 490 cm |
Technical Specifications
| Brand | MSI |
|---|---|
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Panel boczny | Akryl |
| Wymiary | 388 x 200 x 423 mm |
| Waga | 3.36 |
| Pozostałe parametry |
|
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Format | Mini ITX |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |