Terminal T2s Lite, Android 9, 15.6+15.6 cali, 4/64GB
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza: 0-40 stopni C
- Temperatura przechowywania: -20-60 stopni C
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Zainstalowana pamięć ROM: 64
- Full specification
SUNMI T2s LITE Desktop POS
Elastyczne formy przynoszą bogate doświadczenie.
Przełomowa wydajność na wyciągnięcie ręki.
Wysokowydajny ośmiordzeniowy procesor, do 2,2 GHz. Wyposażony w pamięć o dużej pojemności 3 GB RAM + 32 GB ROM, T2s LITE pozwala doświadczyć niezrównanej płynności działania.
Ekran dotykowy przeciwzakłóceniowy.
Aby spełnić Twoje wymagania dotyczące bezproblemowego działania dotykowego w różnych środowiskach, nawet w pobliżu urządzeń o dużej mocy, stosujemy chip dotykowy klasy przemysłowej, który jest bardziej odporny na zakłócenia elektromagnetyczne.
Odblokuj więcej możliwości dzięki uchwytowi VESA.
T2s LITE można zamontować za pomocą uchwytu VESA, co pozwala na więcej opcji. Można go na przykład wykorzystać jako ekspozycję kuchenną KDS, znacznie poprawiając efektywność operacyjną restauracji.
Technical Specifications
| Brand | Sunmi |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zainstalowana pamięć ROM | 64 |
| Moc głośników | 1.2 W |
| Wymiary | 430 x 382 x 215 mm |
| Waga | 6.8 |
| Zasilanie | Zasilacz
|
| Taktowanie procesora | 2.2 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 4 |
| Procesor | Kryo-260, Octa-core |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Kamera internetowa | Tak |
| Audio | Tak |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| System operacyjny | Android |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link oraz Link |
| Weight | 20200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 320 x 510 x 525 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |