modele kompozytowe
Model Volkswagen Beetle 1/24 do składania
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10139926
- Rodzaj: Samochody
- Full specification
Status: Out of stock
65.90 zł / szt
81.06 zł gross
VOLKSWAGEN BEETLE 1/24
Model do składania (bez kleju, śrubokręt w komplecie). Posiada ruchome elementy, polakierowaną metalową karoserię, gumowe koła komplet felg. Po złożeniu otrzymujemy w pełni funkcjonalny, jeżdżący pojazd idealny jako zabawka dla dziecka lub model dla kolekcjonera. Model posiada otwierane drzwi i maskę.
Technical Specifications
| Brand | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10139926 |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:24 |
| Seria pojazdów | brak |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 17 x 10,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Błękitny |
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 130 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |