telewizory
Telewizor LED 55 cali 55GL4460E
- Model:
55GL4460E
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
9 982.83 zł / szt
12 278.88 zł gross
- 4K Ultra HD Google TV
- HDMI 2.1 z funkcjami eARC
- Dolby Vision standard HDR inspirowany wrażeniami kinowymi
- Dolby Atmos pełne wrażenia dźwiękowe 360°
- Smooth Motion technologia interpolacji klatek obrazu
- Asystent Google
- Wbudowany Chromecast
| Weight | 15500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 1393 x 830 cm |
Technical Specifications
| Brand | Sharp |
|---|---|
| Model | 55GL4460E |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Obraz | HDR10 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| System dźwięku |
|
| Pobór mocy | 74 |
| Waga | 11 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 718 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1231 |
| Głębokość | 91 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |