mikro i mini wieże
Wieża HELIOS Bluetooth CD USB Pilot Czarna
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Max. moc głośników (sumaryczna): 16
- Full specification
Status: Out of stock
179.00 zł / szt
220.17 zł gross
Odtwarzacz Bluetooth
- Bez kabli...
- Strumień audio jest przesyłany ze smartfonów, laptopów lub tabletów z użyciem Bluetooth.
- Dzięki bezprzewodowej technologii odtwarzaczem można sterować za pomocą smartfonu, tabletu, komputera...
Odtwarzacz płyt CD
- Odtwarzanie płyt CD z możliwością zaprogramowania odtwarzania i funkcjami powtarzania: powtarzanie odtwarzania utworu / powtarzanie odtwarzania całej płyty / odtwarzanie losowe.
- Numery utworów, czas odtwarzania oraz tryby pracy są pokazywane na wyświetlaczu LCD.
Odtwarzacz plików MP3 z płyt CD
- Odtwarzanie plików mp3 z możliwością zaprogramowania odtwarzania
- i funkcjami powtarzania: powtarzanie odtwarzania pliku / powtarzanie odtwarzania całej płyty / powtarzanie odtwarzania folderu / odtwarzanie losowe.
- Numery plików, czas odtwarzania oraz tryby pracy są pokazywane na wyświetlaczu LCD.
Odtwarzacz plików MP3 z pamięci USB i kart SD
- Z przodu zestawu znajduje się gniazdo USB z odtwarzaniem plików mp3.
- Odtwarzanie plików mp3 z możliwością zaprogramowania odtwarzania
- i funkcjami powtarzania: powtarzanie odtwarzania pliku / powtarzanie odtwarzania wszystkich plików / powtarzanie odtwarzania folderu / odtwarzanie losowe
- Numery plików, czas odtwarzania oraz tryby pracy są pokazywane na wyświetlaczu LCD.
- Odtwarzacz obsługuje pamięci USB o pojemności do 32 GB.
Radio
Cyfrowo strojony (synteza PLL), stereofoniczny odbiornik do odbioru stacji radiowych nadawanych na zakresie
FM (UKF)
- Polskie Radio i stacje komercyjne.
- Możliwość zaprogramowania 20 stacji radiowych.
Funkcjonalność
- Korektor barwy dźwięku
- Pozwala dostosować dźwięk do preferencji słuchacza.
- Możliwy wybór pomiędzy charakterystykami: FLAT, CLASSIC, ROCK, POP, JAZZ.
Zegar
Zasilanie z sieci 230V
Zestaw sprawdzi się w kuchni, sypialni, w pracy...
Urządzenie jest zgodne z normą ERP 2, która zapewnia minimalne zużycie prądu w trybie czuwania.
Gniazdo słuchawkowe
Współpracuje ze standardowymi słuchawkami z wtykiem jack 3,5mm (mały jack)
Gniazdo wejścia AUX
- W urządzeniu można słuchać dźwięku z zewnętrznego urządzenia np. telefonu komórkowego, tabletu...
- Współpracuje z wtykiem jack 3,5mm (mały jack)
Pilot zdalnego sterowania
Obsługa wszystkich funkcji zestawu
| Weight | 3700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 250 x 525 x 250 cm |
Technical Specifications
| Brand | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Pamięć stacji | 30 |
| System | Miniwieża |
| Pasma | PLL FM |
| Wymiary |
|
| Waga | 2.9 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-RW |
| Tuner FM | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |