routery xDSL
System WiFi Mesh M1800 (2-Pack) AX1800
- Model:
M1800 (2-Pack)
- Pasmo: 2,4 GHz
- Bezpieczeństwo:
WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA3
- Full specification
Status: Out of stock
365.12 zł / szt
449.10 zł gross
M1800 2-Pack AX1800 Whole Home Mesh WiFi System
- Sieć Wi-Fi AX1800 6
- 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz i 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz
- Bezproblemowy roaming, zasięg w całym domu
- 2 porty Gigabit Ethernet + 4 anteny wewnętrzne
- MU-MIMO, Beamforming, WPA3
- PPTP/L2TP/OpenVPN/WireGuard/IPSec/Zerotier
- Kompatybilny z ponad 15 dostawcami DDNS
Technical Specifications
| Brand | Cudy |
|---|---|
| Model | M1800 (2-Pack) |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA3 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Antena | Wewnętrzna |
| Liczba anten | 4 |
| Standardy | IPv6 |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny: 12 V / 1 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Weight | 1299 kg |
|---|---|
| Dimensions | 267 x 133 x 330 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |