panele
Panel solarny PSP100 OffGrid Portable Solar Panel, 100W
- Moc: 100
- Złącza: Brak
- Rodzaj: Solarna
- Full specification
Status: Out of stock
966.16 zł / szt
1 188.38 zł gross
Panel solarny PSP100 OffGrid Portable Solar Panel, 100W
- Niezawodne i zrównoważone ładowanie przenośnej stacji zasilania
- Składana, kompaktowa i wyposażona w torbę transportową ułatwiającą przenoszenie
- Wodoodporna konstrukcja IP65, która pomaga sprostać zróżnicowanym warunkom pogodowym
- Zoptymalizowana wydajność ładowania dzięki technologii ogniw monokrystalicznych (sprawność konwersji na poziomie 23%)
- Kompatybilność z przenośną stacją zasilania Schneider OffGrid 330, 500 i 730
Technical Specifications
| Brand | APC |
|---|---|
| Moc | 100 |
| Złącza | Brak |
| Rodzaj | Solarna |
| Wymiary | 5,5 x 38,5 x 42 cm |
| Waga | 3.8 |
| Napięcie wyjściowe | 20.63 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 4.85 |
| Pasuje do |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 5000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 500 x 450 x 100 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |