suszarki do butów
Suszarka do butów PRO+ MT6539
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Kontrola temperatury: Tak
- Wymiary:
370 x 220 x 168 mm
- Full specification
Status: Out of stock
156.77 zł / szt
192.83 zł gross
Najważniejsze funkcje urządzenia:
- Automatyczna regulacja temperatury 40-55°C
- Dezynfekcja ozonowa do 50 mg/h
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Wbudowany minutnik 15-360 min
- Programy do suszenia różnych typów obuwia
- Cyfrowy wyświetlacz i panel sterowania
Uniwersalne zastosowanie w codziennym życiu:
- Suszenie butów sportowych i codziennych
- Odświeżanie czapek, rękawic i kasków
- Dezynfekcja obuwia po treningu lub deszczu
- Szybkie suszenie w hotelu, domu lub garażu
- Idealna dla aktywnych, sportowców i rodzin
Technical Specifications
| Brand | Media-Tech |
|---|---|
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kontrola temperatury | Tak |
| Wymiary | 370 x 220 x 168 mm |
| Waga | 0.9 |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 100 |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Weight | 1170 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 x 255 x 195 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |