konwertery
Przełącznik HDMI 3porty
- Zastosowanie: Wideo
- Porty wejścia: 1 x HDMI
- Porty wyjścia: 3 x HDMI
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 15 in stock
20.02 zł / szt
24.62 zł gross
Przełącznik HDMI 3 porty
- Doskonały do podłączenia trzech źródeł HDMI do jednego portu w TV
- Nie wymaga oprogramowania
- Idealny dla przekazywania sygnału 3D
| Weight | 80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 120 x 180 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Zastosowanie | Wideo |
| Porty wejścia | 1 x HDMI |
| Porty wyjścia | 3 x HDMI |
| Wymiary | 77 x 56 x 15 mm |
| Waga | 0.4 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |