uchwyty
Stojak NM-M1700BLACK
- Przeznaczenie: Monitory
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Przekątna ekranu (min.): 32
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 12 in stock
935.79 zł / szt
1 151.02 zł gross
Select NM-M1700BLACK
Mobilny stojak podłogowy do ekranu 32-75", regulacja wysokości.
Technical Specifications
| Brand | Neomounts |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 |
| Obciążenie (maks.) | 50 |
| Użytkowanie | Duża sala |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Rodzaj | Statyw |
| Pozostałe parametry | Regulacja wysokości: 104,2 - 154,2 cm |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 20500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 165 x 680 x 950 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |