listwy zasilające
Listwa RACK PDU BASIC 0U 10A 230 15xC13 AP9568
- Wtyczka: C14
- Wymiary rack: 0U
- Liczba gniazd typu C13: 15
- Full specification
Status: Out of stock
1 244.09 zł / szt
1 530.23 zł gross
Technical Specifications
| Brand | APC |
|---|---|
| Wtyczka | C14 |
| Wymiary rack | 0U |
| Liczba gniazd typu C13 | 15 |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Włącznik | Nie |
| Wymiary | 610 x 44 x 44 mm |
| Waga | 2 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 2 |
| Montaż | Rack |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 2281 kg |
|---|---|
| Dimensions | 640 x 180 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |