mikrofony
Starzz Microphone
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Wymiary:
43x43x132mm
- Waga: 164
- Full specification
Status: Out of stock
31.13 zł / szt
38.29 zł gross
- Wysoce wydajny mikrofon z przyciskiem wyciszenia i trójnożną podstawką zapewnia odtwarzanie wyjątkowo wyraźnego i naturalnego głosu
- Wysoce wydajny mikrofon z przyciskiem wyciszenia i trójnożną podstawką zapewnia odtwarzanie wyjątkowo wyraźnego i naturalnego głosu
- Dowolny sposób używania: Poręczna konstrukcja mikrofonu z trójnożną podstawką sprawia, że można go używać jako ręczny lub wolno stojący mikrofon
- Pozłacana wtyczka 3,5 mm zapewnia optymalne połączenie i najlepszą jakość głosu
- Wyjątkowo długi kabel 250 cm
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Wymiary | 43x43x132mm |
| Waga | 164 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 350x130x50 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 2.5 |
| Oznaczenia | |
| Technologie | Brak |
| Kolor | czarny |
| Weight | 240 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 350 x 130 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |