Status: Out of stock
152.90 zł / szt
188.07 zł gross
Tor samochodowy
Nowoczesny tor wyścigowy to idealna propozycja dla małych i dużych fanów motoryzacji. Zestaw oferuje dużo dynamicznej trasy, pełnej zakrętów, pętli i efektownych elementów specjalnych, które zapewniają emocjonującą zabawę na długie godziny. Ten tor wyścigowy zapewnia intensyne emocje, doskonali refleks oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Dzięki możliwości przebudowy toru dzieci mogą rozwijać kreatywność i tworzyć własne konfiguracje wyścigów. Idealny wybór dla wszystkich młodych fanów szybkiej jazdy!
| Weight | 2030 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 415 x 640 cm |
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 013436 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria pojazdów | brak |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Rodzaj | Tory samochodowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 64 x 34 x 10 cm |
| Wysokość | 36 |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Długość | 145 |
| Szerokość | 73 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |