stacje i czujniki meteo
Stacja pogodowa Imeteo M1
- Rodzaj: Stacja meteo
- Jednostki pomiaru temp.: °C
- Czujnik: Bezprzewodowy
- Full specification
Status: Out of stock
20.34 zł / szt
25.02 zł gross
IMETEO M1 to kompaktowa stacja meteorologiczna z funkcjami termometru, higrometru, zegara i budzika. Stacja IMETEO M1 wyposażona została w czytelny wyświetlacz o wymiarach 5x7 cm. Temperatura i wilgotność w pomieszczeniu mierzona jest za pomocą wbudowanego w stację pogodową czujnika. Dodatkowo urządzenie wyświetla aktualny czas oraz datę i pozwala na ustawienie alarmu.
- Duży, czytelny ekran LCD
- Pomiar temperatury i wilgotności
- Funkcja budzika
- Wyświetlanie aktualnej godziny i daty
- Wartość Min/Max temperatury i wilgotności dla ostatnich 24h
Technical Specifications
| Brand | TechniSat |
|---|---|
| Rodzaj | Stacja meteo |
| Jednostki pomiaru temp. | °C |
| Czujnik | Bezprzewodowy |
| Pomiar | Wilgotność powietrza |
| Funkcje dodatkowe | Zegar |
| Wymiary | 10 x 10 x 2,8 cm |
| Waga | 100 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 92 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 x 95 x 107 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |