stacje dokujące/replikatory portów
Stacja dokująca Master Thunderbolt5 Dock DC510 - 90XB09NN-BDS010
- Dokowanie: Thunderbolt 5
- Porty we/wy: 3 x USB 3.2 Gen 2 Type A
- Wymiary:
220 x 96,7 x 38,1 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
997.02 zł / szt
1 226.33 zł gross
Stacja dokująca Master Thunderbolt5 Dock DC510 - 90XB09NN-BDS010
Stacja dokująca ASUS Master Thunderbolt 5 Dock to urządzenie 13-w-1 zaprojektowane z myślą o twórcach, które pozwala przekształcić laptop w wydajną stację roboczą za pomocą jednego kabla.
Dock obsługuje do trzech monitorów 4K, oferuje bardzo szybki transfer danych do 80 Gb/s dzięki trzem portom Thunderbolt 5, umożliwia odczyt dwóch kart pamięci, a także posiada slot na dysk SSD do rozszerzenia przestrzeni dyskowej.
Wbudowane diody LED na spodzie urządzenia zapewniają regulowane oświetlenie ambientowe, nadając przestrzeni roboczej nowoczesny, futurystyczny wygląd.
Technical Specifications
| Brand | Asus |
|---|---|
| Dokowanie | Thunderbolt 5 |
| Porty we/wy | 3 x USB 3.2 Gen 2 Type A |
| Wymiary | 220 x 96,7 x 38,1 mm |
| Waga | 0.765 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1940 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 210 x 290 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |