plastikowe
Klocki Małych Geniuszy - Patyki 869 elementów
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Liczba elementów: 869
- Nr katalogowy:
123356
- Full specification
Status: Out of stock
49.00 zł / szt
60.27 zł gross
Klocki Małych Geniuszy - Patyki 869 elementów
Fantastyczne, unikatowe klocki rozwijające wyobraźnię oraz postrzeganie przestrzenne dziecka.
Aż 869 elementów w 10 kolorach pozwala stworzyć fantastyczne figury takich jak kosz, huśtawka, samolot, motor czy samochód.
Zabawka rozwija dziecięcą kreatywność, a intensywne kolory klocków zachęcają do tworzenia coraz to trudniejszych konstrukcji.
Technical Specifications
| Brand | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Liczba elementów | 869 |
| Nr katalogowy | 123356 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Duży |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26,5 x 19 x 11 cm |
| Akcesoria w zestawie | 869 x Klocek patyczek |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | Klocki Małych Geniuszy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Weight | 879 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 190 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |