stacje dokujące/replikatory portów
Stacja dokująca IB-DK2102-C USB TYPE C
- Pasuje do:
Uniwersalny
- Dokowanie: Thunderbolt 3
- Porty we/wy: 3 x USB 2.0 Type A
- Full specification
Status: Out of stock
135.00 zł / szt
166.05 zł gross
ICY BOX
IB-DK2102-C
Stacja dokująca USB Type-C z trzema wyjściami wideo
FUNKCJE
Komputer z włączonym USB Type-C z systemem Windows / macOS, bez obsługi MST dla komputera MacOS (mirroring z podwójnym wyjściem)
Wymagany jest tryb DisplayPort Alt i Power Delivery 2.0!
Urządzenie jest kompatybilne z komputerami wyposażonymi w Thunderbolt 3
Podwójne wyjście wideo: synchroniczny wyświetlacz mini DP + HDMI lub mini DP + VGA (2x 1920 x 1080 @ 60 Hz)
Brak zasilania w zestawie (wymagany tylko do zasilania PD)
| Weight | 400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 135 x 375 cm |
Technical Specifications
| Brand | IcyBox |
|---|---|
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Dokowanie | Thunderbolt 3 |
| Porty we/wy | 3 x USB 2.0 Type A |
| Wymiary | 80 x 280 x 18 mm |
| Waga | 0.25 |
| Pozostałe parametry | Podwójne wyjście wideo: synchroniczny wyświetlacz mini DP + HDMI lub mini DP + VGA (2x 1920 x 1080 @ 60 Hz) |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |