głośniki
Głośnik Power Audio KBTUS-400
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 50
- Czas pracy na baterii/bateriach: 6
- Full specification
Status: Out of stock
695.70 zł / szt
855.71 zł gross
Głośnik Power Audio KBTUS-400
- GŁOŚNIK PARTY KARAOKE z 50 W RMS i oświetleniem dyskotekowym
- DWA MIKROFONY I PILOT Dołączony
- DUŻY PANEL STEROWANIA wiele wariantów ustawień
| Weight | 9300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 685 x 330 x 345 cm |
Technical Specifications
| Brand | AIWA |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 50 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 4 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 56 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Rodzaj | Kolumny |
| Złącza | AUX |
| Wymiary | 270 x 260 x 550 mm |
| Waga | 5870 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja niskich tonów |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |