słuchawki
Słuchawki SE-CL722T-R czerwone
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
- Full specification
Status: Out of stock
69.00 zł / szt
84.87 zł gross
| Weight | 97 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 85 x 165 cm |
Technical Specifications
| Brand | Pioneer |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 5 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 |
| Czułość | 100 |
| Waga | 9 |
| Akcesoria w zestawie | 4 x Wkładki douszne w różnych rozmiarach |
| Impedancja | 16 |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Kolor | Czerwony |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |