słuchawki
Słuchawki przewodowe douszne BASIC 617
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
8.68 zł / szt
10.68 zł gross
Słuchawki douszne DEFENDER DOUSZNE BASIC 617 czarne
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 110 x 100 cm |
Technical Specifications
| Brand | Defender |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Czułość | 95 |
| Waga | 0.02 |
| Pozostałe parametry |
|
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |