pendrive
TWISTER BLACK 32GB USB3.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
57,1 × 19,3 × 10,7 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
25.69 zł / szt
31.60 zł gross
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 x 105 x 125 cm |
Technical Specifications
| Brand | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 57,1 × 19,3 × 10,7 mm |
| Waga | 15 |
| Prędkość zapisu | 20 |
| Prędkość odczytu | 60 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |