słuchawki
Słuchawki przewodowe, douszne BASIC 604
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Full specification
Status: Out of stock
10.36 zł / szt
12.74 zł gross
Słuchawki Defender BASIC 604 douszne czarne
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 80 x 185 cm |
Technical Specifications
| Brand | Defender |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 15 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Czułość | 85 |
| Waga | 0.03 |
| Pozostałe parametry | Średnica membrany - 10 mm |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.1 |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |