słuchawki
Słuchawki HA-FR17UC białe
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 9 in stock
59.00 zł / szt
72.57 zł gross
Słuchawki HA-FR17UC białe
Słuchawki douszne USB-C z pilotem z łatwymi do wciśnięcia przyciskami i włączaniem/wyłączaniem mikrofonu.
- Słuchawki typu Bud ze złączem USB-C zapewniające bezpieczne i wygodne dopasowanie
- Wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy redukuje szumy i poprawia jakość dźwięku, dzięki czemu możesz cieszyć się wyraźnymi rozmowami i muzyką w wysokiej jakości dźwięku
- Podłącz i graj, nie jest konieczne parowanie/łączenie ani ładowanie, aby w pełni cieszyć się słuchawkami
- Bez opóźnień, świetnie nadaje się również do oglądania filmów i grania w gry
- Kompaktowe i lekkie słuchawki typu bud polecane do długich spotkań i zajęć online
- Przyjemny dźwięk dzięki neodymowemu przetwornikowi o dużej sile magnetycznej o średnicy 10,7 mm
- Wygodny pilot zdalnego sterowania z trzema łatwymi do wciśnięcia przyciskami: zwiększanie/zmniejszanie głośności, przycisk wielofunkcyjny i dedykowany przełącznik suwakowy do włączania/wyłączania mikrofonu
- Odporność na pot, stopień ochrony IPX2
Technical Specifications
| Brand | JVC |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Wymiary | 178 x 51 x 32 mm |
| Waga | 5 |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | Biały |
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 55 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |