akumulatory/baterie
Akumulator do SURT1000/SURT2000/SURT48 RBC31
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura eksploatacji: 0 - 40 °C
- Wilgotność względna podczas pracy: 0 - 95 %
- Wysokość n.p.m. podczas pracy: 0-3000 metry
- Temperatura (przechowywanie): -15 - 45 °C
- Wilgotność względna (przechowywanie): 0 - 95
- Liczba akumulatorów: 1
- Rodzaj: Akumulator
- Full specification
Status: Out of stock
1 129.39 zł / szt
1 389.15 zł gross
Zamienna kaseta akumulatorowa APC nr 31
Oryginalne akumulatory APC RBC(TM) przeszły odpowiednie testy i otrzymały certyfikaty zgodności. Umożliwiają przywrócenie wydajności zasilacza UPS zgodnie z oryginalną specyfikacją.
Technical Specifications
| Brand | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 165 x 419 x 70 mm |
| Waga | 11.23 |
| Pozostałe parametry | Oczekiwana żywotność: 3-5 lat |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Data Act | Link |
| Weight | 6000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 x 300 x 600 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |