Słuchawki bluetooth TWS IF27 czarne
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Dźwięk: Stereo
- Full specification
Słuchawki Bluetooth TWS USAMS IF27 bezprzewodowe
Wydajność i funkcjonalność
Słuchawki USAMS zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości dźwięku i komfortu użytkowania.
Wyposażone w dynamiczny głośnik 13 mm, oferują czysty, głęboki dźwięk, który pozwala na pełne zanurzenie się w muzyce.
Dzięki miękkim silikonowym gumkom, słuchawki dopasowują się do kształtu ucha, zapewniając wygodę podczas długotrwałego słuchania.
Wbudowany port ładowania USB-C umożliwia szybkie i wygodne ładowanie, a wskaźnik LED pozwala na kontrolowanie poziomu naładowania etui.
Słuchawi wyposażone są w najnowszą wersję Bluetooth 5.3, która zapewnia stabilne połączenie oraz szybkie parowanie z urządzeniami.
Steruj dotykiem!
Wprowadzenie dotykowego panelu do słuchawek umożliwia intuicyjne sterowanie słuchawkami za pomocą prostych gestów dotykowych. Ta nowoczesna technologia ułatwia ich obsługę, korzystanie z nich jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze.
Stacja dokująca i powerbank w jednym
Ciesz się nawet 5 godzinami nieprzerwanego odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu słuchawek. Dodatkowo, etui ładujące pełni funkcję powerbanku, co pozwala na dłuższe słuchanie ulubionych utworów. Dzięki temu nigdy więcej nie będziesz martwić się o wyczerpanie baterii słuchawek w najmniej odpowiednim momencie!
Technical Specifications
| Brand | USAMS |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 5 |
| Zasięg | 10 |
| Czas pracy z etui | 20 |
| Czas ładowania | 1.5 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Materiał nauszników | Gąbka |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Kontrola dźwięku | Aktywna redukcja szumów (ANC) |
| Pojemność baterii etui | 250 |
| Wymiary | 51 x 58 x 25 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Pojemność baterii | 50 |
| Czas rozmów (maks.) | 3 |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | czarny |
| Weight | 125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 100 x 170 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |