przełączniki/rozdzielacze
Rozgałęźnik/Splitter HDMIx1->HDMIx4
- Porty wejścia: 1 x HDMI
- Porty wyjścia: 4 x HDMI
- Wymiary:
46 x 73x 24mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 14 in stock
65.81 zł / szt
80.95 zł gross
Cztero portowy splittrer HDMI
- Wysyła jeden sygnał HDMI do 4 oddzielnych monitorów, projektorów, telewizorów
- Wzmacniacz cyfrowy 225 MHz zwiększa przepustowość transmisji w odległości około 10 metrów, a także poprawia jakość sygnału
- Obsługa wideo 3D
| Weight | 480 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 200 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Porty wejścia | 1 x HDMI |
| Porty wyjścia | 4 x HDMI |
| Wymiary | 46 x 73x 24mm |
| Waga | 280 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |